Partnerid

Carmen Cateringi töö on tihedalt seotud paljude heade partneritega. Nende ettevõtete ja inimeste toetuseta oleks meil raske ja vahel ka võimatu hakkama saada. Hindame väga meie heade koostööparnterite panust Carmen Cateringi igapäevatöösse ja täname kõiki, kes on aidanud ja aitavad ka edaspidi meie tööd veel paremaks muuta.

Suur tänu kõigile heade koostööpartneritele!Saku Suurhall, Transmar OÜ, Saku Õlletehas, Liviko AS, Prike AS, Altia Eesti AS, Veinisõber, Jungent Estonia, Svensky Kaubanduse AS, Dunker Estonia OÜ, Manipenny OÜ, Coca-Cola HBC Eesti AS, Saku Läte OÜ, Karisma Food OÜ, M.W.Vool OÜ, Fortimer OÜ, Leipurin Tukku OÜ, Peetri Lõheäri, Tubri Kitsekasvatustalu, Saare Uluk OÜ, Järveotsa Vutifarm OÜ, Frische Paradies, Kaeralill OÜ, Floreas OÜ, Floreana OÜ, Eesti Arhitektuurikeskus


Koostöös EKA-ga arendatakse pidulike catering nõusid
Argmar Grupp OÜ  ja Gloria Lunch & Dinner Catering OÜ  koostöös Eesti Kunstiakadeemiaga (EKA) arendavad välja pidulike cateringnõude sarja. EKA metellikunstnikud Rait Siska ja Risto Tali töötavad välja disainilahenduse ja prototüübid cateringikandikutele. Projekti toetab Euroopa Regionaalarengu Fond.