Argo Koppa | Carmen Catering
1464
carmenportfolio-template-default,single,single-carmenportfolio,postid-1464,bridge-core-3.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive
Argo Koppa
JUHATUSE LIIGE
(+372) 5069795

Olen juba 25 aastat olnud tegev toitlustusmaailmas. Alates 1997 tegelenud Carmen Grupi arendamisega. Mulle on kogu see protsess väga meeldinud. Ma saan oma motivatsiooni inimestest, kes meil töötavad. Väga äge on vaadata, kui meil midagi õnnestub ja ka inimesed, kes mingi ettevõtmisega otseselt seotud on, on õnnelikud ja rahulolevad. Lisaks meeldib mulle väga kuulata ja tunda õhkkonda, mille tekitab puupüsti täis restoran. See on mingi imelik sumin, mis toob kananaha ihule. Restoran hakkab kuidagi elama ja sinna tekib see miski , mis igas restoranis olema peaks. Ma pean ennast elukutselt kelneriks. Kahjuks on läinud nii, et ma seda tööd enam otseselt teha ei ole saanud aga unistus elab siiani, et kunagi ikka tekkib aega, ja saan jälle laudu teenindada.

Lisaks tööle meeldib mulle tegeleda kodus aiandusega, mängida tennist ja käia kord aastas mägedes suusatamas. Reisida meeldib mulle ka ja eriti koos perega. Meil on 3 tütart ja huvitav on näha kuidas nad arenevad, millest mõtlevad ja mis on noorte jaoks oluline.